Semada Zaman

Giris Formu

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 6 ziyaretçi çevrimiçi.

Anket

Yeni sitemiz hakkindaki düsünceleriniz?:
warning: Creating default object from empty value in /home/zaman/domains/zamanindegeri.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

bir zamanlar

Zamanla Unutulmus Kaybolmus Meslekler!

Hayatta insan sadece sevdiklerini degil,etrafindakileride kabetmiyor.Insanin cani gibi,zamanla hayatin icindeki dengeler de kayboluyor.
Bunlarin adina gelenekler diyin,örf adetler diyin,yasam sartlari diyin ama ne derseniz deyin, elinizden hep zamanla, zaman gectikce bir seyler kayboluyor.
Yeni eskiyi götürüyor.Eski unutulup gidiyor.
Biz gecmisini degerlerini cabuk unutan bir toplummuyuz Sizce?
Iste zamanin icinde hayat kosusuturmacisinin icinde unutulan baska bir sey daha,zamaninda ragbet gören meslekler.

Yoğurtçu

Kaybolmus unutulmus okadar cok sey varki ülkemizde.Yenilik ve teknoloji gelince eskiler tabiki zamanla kenidni yitirmeye mahkum olsada unutulmamasi icin bir seyler yapmak gerekir.
Insan bence özünü ve gecmisini sahip cikmaliki yarinin nesilleride gecmisteki büyüklerini nasil hayat kosullarindan gectikelrini görsün.

Zamanla Unutulanlar

Zamanla hayatimizdan cikanlar.unutulanlar,zamanla yok olmus olan bir cok sey hatiralarimizda kalanlar hepsini bu baslik altinda bulabilirsiniz.

Son yorumlar

Anlamlı Sözler

– Zamanlarını en kötü şekilde kullananlar, zamanın kısalığından en çok şikayet edenlerdir.

La Bruyere

– Hayatınızı seviyorsanız zamanınızı boşa harcamayınız, çünkü zaman hayatın kendisidir

Benjamin Franklin

– Yasaların işlemediği tek bir hırsız vardır ve bu hırsız insanoğlunun en değerli şeyini çalar: zaman…

Napolyon

– Zaman, kimse arasında ayrımcılık yapmayan bir işverendir. Yeni bir güne başlarken herkes aynı sayıda saat ve dakikalara sahiptir. Örneğin zenginler parayla daha fazla saat satın alamazlar. Aynı şekilde bilim adamları yeni dakikalar icat edemez. Ya da yarın kullanmak üzere bugünün zamanını biriktiremezsiniz. Ancak yine de zaman son derece adil ve bağışlayıcıdır. Geçmişte vaktinizi ne kadar boşa harcarsanız harcayın, hala koca bir “yarın”a sahipsinizdir.

Denis Waitely