Semada Zaman

Giris Formu

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 4 ziyaretçi çevrimiçi.

Anket

Yeni sitemiz hakkindaki düsünceleriniz?:
warning: Creating default object from empty value in /home/zaman/domains/zamanindegeri.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ortak özellikleri

Başarılı İnsanların,Başarı SIRLARI

Başarıli hayatlar,insanlar ve bu asariya nasil ulastiklari hakkindaki en büyük dogrulari ise, ZAMANIN IYI KULLANILMASIDIR.

Öncelikle zamani iyi kullanmayi, ögrenmek lazimdir.

Başarılı olmak bizim elimizde olan bir özelliktir. Yani her şey bize bağlıdır. Yapılan araştırmalar başarılı insanların ortak özellikleri olduğunu ve bu özellikler sayesinde başarılı olduklarını ortaya koymuştur. Başarı bir şans değildir. Tamamen kişinin insiyatifine bağlıdır. Bu yüzden kişi başarılı olabilmek için neler yapmalı ve neler yapmamalı ,hangi özelliklere sahip olmalı bunları bilmelidir.
Bşarılı olmanın özellikleri ve sirlari aşağıda sıralanmıştır

Son yorumlar

Anlamlı Sözler

– Zamanlarını en kötü şekilde kullananlar, zamanın kısalığından en çok şikayet edenlerdir.

La Bruyere

– Hayatınızı seviyorsanız zamanınızı boşa harcamayınız, çünkü zaman hayatın kendisidir

Benjamin Franklin

– Yasaların işlemediği tek bir hırsız vardır ve bu hırsız insanoğlunun en değerli şeyini çalar: zaman…

Napolyon

– Zaman, kimse arasında ayrımcılık yapmayan bir işverendir. Yeni bir güne başlarken herkes aynı sayıda saat ve dakikalara sahiptir. Örneğin zenginler parayla daha fazla saat satın alamazlar. Aynı şekilde bilim adamları yeni dakikalar icat edemez. Ya da yarın kullanmak üzere bugünün zamanını biriktiremezsiniz. Ancak yine de zaman son derece adil ve bağışlayıcıdır. Geçmişte vaktinizi ne kadar boşa harcarsanız harcayın, hala koca bir “yarın”a sahipsinizdir.

Denis Waitely