Semada Zaman

Giris Formu

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 1 ziyaretçi çevrimiçi.

Anket

Yeni sitemiz hakkindaki düsünceleriniz?:

google.com, pub-4694083942175118, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Yeni sitemiz hakkindaki düsünceleriniz?

 #

valla ben cok sıkılmıştım

valla ben cok sıkılmıştım kalktım biçok kez olumlu kullanamadığım bilgisayarın başına geçtim...geçtim ama ne yapacağımı bilmiyordum...bende ara kısmına yani googleye boş zamanlarda ne yapılır yazdım ve tesadüfen bu siteyi buldum.. cokkk ama cok hoşuma gitti hele de şu facebook un zararları konusunda ki makale çünkü facesi olmayan biri olarak niye facen yok sorusuna aynen makaledeki gibi cevap veriyordum fakat verdiğim cevaplar karşımdakini etkileyecek biçimde olmuyordu ben faceye bu kadar cok değer verilmesinin birey için ve birey ilişkilerine çok büyük zararlar verdiğini söylüyordum ama karşımdakini ikna etmekte zorlanıyordum ama bahsettiğim makale bana yeni birikim kattı ve bu beni çok mutlu etti...bu siteyi beğendim:)

 
 #

zamanın değeri

Öncelikle faydalı olabildiysek ne mutlu bize.Bu sitenin amacı şu internet ve dizilerle boş,idalsiz,hedefsiz boşa geçen zamanların kıymetini bir nebze hatırlatmak içindir.
Biz hayatı ve zamanı en güzel değelendirebilmeyi öğütle değil, yaşantılarıyla göstermiş neslin torunlarıyız.Bunun farkında olmak bir adım ilerden olmanın başlangıcıdır.

Ayrıca beğeni ve düsüncelerünüz için teşekkürler.

Facebook konusunda da hak veriyorum size malesef sosyal medya adıyla aileler,hayatlar sanal aleme döndü.
Bu sanal ortamlar bizden neler götürdüğünü anladığıızda inş çok geç olmaz.

Teşekkürler

 

Son yorumlar

Anlamlı Sözler

– Zamanlarını en kötü şekilde kullananlar, zamanın kısalığından en çok şikayet edenlerdir.

La Bruyere

– Hayatınızı seviyorsanız zamanınızı boşa harcamayınız, çünkü zaman hayatın kendisidir

Benjamin Franklin

– Yasaların işlemediği tek bir hırsız vardır ve bu hırsız insanoğlunun en değerli şeyini çalar: zaman…

Napolyon

– Zaman, kimse arasında ayrımcılık yapmayan bir işverendir. Yeni bir güne başlarken herkes aynı sayıda saat ve dakikalara sahiptir. Örneğin zenginler parayla daha fazla saat satın alamazlar. Aynı şekilde bilim adamları yeni dakikalar icat edemez. Ya da yarın kullanmak üzere bugünün zamanını biriktiremezsiniz. Ancak yine de zaman son derece adil ve bağışlayıcıdır. Geçmişte vaktinizi ne kadar boşa harcarsanız harcayın, hala koca bir “yarın”a sahipsinizdir.

Denis Waitely